Listopad 2010

♥ Taylořina narozeninová párty na tay-swift-team.blog.cz!

30. listopadu 2010 v 19:30 Online
invitation
Ano! Zvu Tě na  3-denní narozeninovou párty Taylořiných 21. narozenin na našem blogu!
Slibuju, že bude zábavná a plná soutěží o zajímavé ceny.
Příjdeš? Napiš prosím do komentářů a hlasuj v anktetě pod článkem!
Více informací již brzy...

♥ Příběh písně "Enchanted"

30. listopadu 2010 v 17:00 Extras
""Enchanted jsem napsala o jednom klukovi, kterého bylo, jak jinak než okouzlující poznat. Párkrát jsme si spolu vyměnili e-mail a toho večera jsme se potkali v New Yorku.

Vzpomínám si, jak jsem celou cestu domů myslela na to "Doufám, že není do nikoho zamilovaný." Byl to nádherný pocit. "Pane jo. S kým je? Líbím se mu? Je s někým jiným? Co to mělo znamenat?"
Přišla jsem domů a dostala jsem od něj e-mail, ve kterém stálo něco jako "Promiň, že jsem byl tak tichý. Byl jsem užaslý naším setkáním."
Tak jsem to slovo užaslý zakomponovala do písně, která říká "Je tak trochu pro Tebe.""

V případě, že budeš z tohoto článku cokoliv kopírovat, použij prosím moji ikonu!


♥ E! Entertainment Special

30. listopadu 2010 v 16:13 News & updates
Zítra, ve středu 1. prosince bude odvysílán Taylořin E! Entertainment Special. V tomto hodinovém speciálu bude vyzpovídáná sama Taylor, její maminka Andrea, nejlepší kamarádka ze střední školy Abigail, její hudební vzory a pár dalších country hvězd.
Těším se na více informací...

♥ Příběh písně "Never Grow Up"

30. listopadu 2010 v 15:00 Extras
""Never Grow Up" je o tom, že nevím, jak se vyrovnat s dospíváním. Je to ošemetné. Dospívání probíhá tak, že si o ani neuvědomuješ. Dospívání je zvláštní v tom, že když jste mladší chcete být starší. Každý večer se dívám do davu na své fanoušky a vídám holky mého věku, které tím prochází taky. A pak se podívám jinam a vidím sedmileté, osmileté holčičky a přeji si, abych jim mohla říct jak to chodí. Ty holčičky se stávají tím, kým budou, formují se jejich sny a názory. Pro tyto holčičky jsem napsala tuhle píseň."

V případě, že budeš z tohoto článku cokoliv kopírovat, použij prosím moji ikonu!
♥ Nové fotky z photoshootu pro noviny Independent

30. listopadu 2010 v 13:55 News & updates
Objevily se nové fotky z photoshootu pro noviny Independent.
Podívat se na ně můžete v naší galerii!
[klik na obrázek!]

♥ Návštěvnost 22.-28.11.2010

29. listopadu 2010 v 20:30 Online
tay-swift-team.blog.cz
Pondělí: 79
Úterý: 33
Středa: 35
Čtvrtek: 42
Pátek: 60
Sobota: 53
Neděle: 95 (what?!:)

Celkem: 397

Díky!

♥ Příběh písně "The Story Of Us"

29. listopadu 2010 v 19:00 Extras
""The Story Of Us je píseň o divné situaci, která se stala když no... Řekněme úvodem, že už jsem se se svými ex-příteli potkala na divných místech, ale tentokrát to bylo na předávání jedněch cen.

Seděli jsme od sebe pár míst a bylo toho tolik, co bylo potřeba si vyříkat. Ale ani jednomu z nás se do toho nechtělo. Dělali jsme jako, že jsme příliš zaměstnáni konverzací s lidmi, které jsme ani neznali. Bylo to ubohé. Později jsem se s tím svěřila mamce a řekla jí, že to bylo jako bych stála sama v místnosti plné lidí. A pak to bylo jako "Ahoj! Musím jít!". Mamka tvrdí, že přesně tento smysl má i tahle píseň."

V případě, že budeš z tohoto článku cokoliv kopírovat, použij prosím moji ikonu!


♥ Taylor Swift mířící domů

29. listopadu 2010 v 18:00 News & updates
Taylor byla včera, 28.11. přistižena na cestě domů, vypadá to, že šla z tělocvičny.
[klik na obrázek!]

♥ Příběh písně "Mean"

29. listopadu 2010 v 17:00 Extras
"Píseň "Mean" je o tom, že když děláte to, co dělám já, to znamená, že stojíte ve světle reflektorů, hodně lidí si může říkat, cokoliv se jim zamane, najednou je zde milión lidí s miliónem názorů.

Chápu, že se všem nemůže líbit to, co dělám, a vždycky budu za něco kritizována. Ale taky je spousta druhů kritiky. Konstruktivní kritika. Odborná kritika. A taky to, když je někdo prostě zlý.
Je zde hranice, kterou když překročíš, kritizuješ na dané osobě úplně vše. A jeden chlápek ji překračuje neustále. Tím, že říká zlé věci a ničí mi tím dny.

Stává se to... nezáleží na tom, co děláte, kolik vám je, na tom, kde žijete. Vždycky se najde někdo, kdo je na vás zlý. Nějak to přežít, je jediný způsob jak to zvládnout. "Mean" je o tom jak jsem to zvládla, a tak trochu o tom, co si o tom daném člověku myslím."

V případě, že budeš z tohoto článku cokoliv kopírovat, použij prosím moji ikonu!


♥ Příběh písně "Dear John"

29. listopadu 2010 v 15:00 Extras
"Píseň "Dear John" je něco jako poslední e-mail, který pošlete někomu, s kým jste byli ve vztahu. Většinou lidé tento dlouhý poslední e-mail píší  někomu, kdo pro ně hodně znamenal a napíší tam všechno co té osobě kdy chtěli říct, ale obvykle ho neodešlou. Hádám, že tím, že jsem tuhle píseň dala na album jsem stiskla "odeslat"".

V případě, že budeš z tohoto článku cokoliv kopírovat, použij prosím moji ikonu!