Co řekla...

7. srpna 2010 v 16:11 |  Taylor
"Fanoušky mám ze všeho nejraději. Nikdy nebudu tím typem umělce, který bude mít hranici mezi přáteli a fanoušky. Ta hranice je u mě velmi snadno průchozí. Chodím s nimi ven po koncertech. Scházím se s nimi před koncerty. Když je potkám v obchoďáku, na deset minut se s nimi zapovídám, klidně a moc ráda. Jsem ve čtvrťáku na střední, jen mám líp placenou práci. Kým bych proboha byla, kdybych smýšlela jinak?"

"Nechci být fotografována na diskotékách a v klubech. Při čemkoliv co dělám, myslím na šestileté fanoušky a jejich rodiče, které vídávám na koncertech. Co by si o mě mysleli? Nikdy nechci skončit ve vězení, nikdy nebudu řídit auto opilá, tohle jsou mé zásady. Chci být známá jen pro dobré věci."

"Naučila jsem se, neměnit věci tak jak jsou, protože potom se budete muset hodně snažit vrátit je zpět."

"Přála bych si, aby všichni teenageři mohli z negativních emocí vypsat jako já, místo toho aby pili alkohol a brali drogy."

"Každé další poprvé, je úžasné."

"Mám strach z toho, že bych byla průměrná."

"Píši pěkně upřímné písničky, s jasnými detaily. A pak každému tvrdím NE!, to není o tobě. Nevím co se se mnou děje. Mám s tím problémy."

"Je to divný být zpátky na střední, protože jsem tam nebyla tak rok. Takže jo, je to celkem zajímavý být zpátky. Všechny ty skříňky, výzdoba skříněk... Je to zvláštní být zpět, ale v dobrém."

"Pustila jsem iPod a náhodným výběrem jsem si pustila jeden díl Chirurgů. Byl to zrovna ten díl, kdy Denny umírá. Začala jsem hystericky brečet, a tak na deset minut jsem nemohla přestat. (Byl mojí nejoblíbenější postavou, proč musel umřít?). Pro zajímavost, tak dlouho jsem brečela po fakt dlouhé době. Tak jsem si říkala, že když mě rozbrečí seriál a nic víc, jsem vlastně dost šťastná."

"Chatování s kamarády a surfování po internetu je skvělý. Ale je důležité, aby bylo bezpečné. Dávám si na to dost pozor!"
 


Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 26. srpna 2011 v 12:42 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama